Ужгородка

Новини Закарпаття

Переговори в ТКГ заблоковані через участь в них засудженої за тероризм Пирогової, – Казанський

Член української делегації в Тристоронній контактній групі Денис Казанський заявив, що переговори по Донбасу заблоковані через засуджену за тероризм українку Майю Пирогову.

Про це він розповів в ефірі телеканалу НАШ 

“Він дійсно заблокований (переговорний процес – ред.), і справа дійсно в тій громадянці, про яку ви кажете (Майа Пирогова – ред.). Вона засуджена за кількома статтями. Вона засуджена перший раз ще задовго до війни у середині 2000-х років. Там економічні злочини, шахрайство. Вона сиділа у СІЗО. Потім вона ще раз була засуджена після 2014 року фактично за тероризм – це політична складова її діяльності”, – зазначив він. 

Зокрема, Казанський додав, що Україна не буде вести переговори, поки присутня Пирогова. 

“Це позиція української делегації, яка чітко заявила, що Україна не буде вести переговори, поки є ця людина. Її приводять заради провокацій. Наша позиція дуже проста: ми кажемо, що переговори будуть продовжуватись, коли перестануть її приводити”, – підкреслив Казанський. 

Зазначається, що спеціальний представник глави ОБСЄ в Україні Хайді Грау попросила не блокувати політичну підгрупу. За її словами, начебто представники України в Тристоронній контактній групі блокують її роботу через присутність там засудженої через тероризм громадянки України Майі Пирогової.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору