Ужгородка

Новини Закарпаття

Бортнік: У нас немає політики щодо Донбасу – ми просто пливемо за течією

Сьогодні Україна не має як такої політики щодо вирішення конфлікту на Донбасі.

Таку думку висловив директор Українського інституту політики Руслан Бортнік в ефірі телеканалу НАШ.

“Переговорний процес навіть не починається в багатьох випадках, сторони навіть не можуть зібратися, тому що не визнають повноважень один одного. Сперечаються щодо того, хто повинен сидіти по той бік екрану. Цей фасад забезпечував хоча б якусь видимість якоїсь розрядки. Є банальний факт переговорів, за яким військові уважно спостерігають. Вони бачать, переговорів немає, риторика все гостріша, тоді вони вільніше почуваються. Вони вільніше застосовують зброю”, – сказав він.

Крім цього, на думку Бортніка, Україна сьогодні не має як такої політики щодо Донбасу.

“Ми сьогодні не маємо політики щодо Донбасу. Тому що ми не вирішуємо конфлікт політичний і не заморожуємо. Ми просто пливемо за течією”, – підсумував він.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору