Ужгородка

Новини Закарпаття

Єрмолаєв: Зеленський з Меркель будуть розмовляти на різних мовах – він просити, а Європа вимагати

Під час зустрічі президента Володимира Зеленського та канцлера Німеччини Ангели Меркель жодних проривів для України не буде.

Таку думку висловив у прямому ефірі телеканалу НАШ політолог Андрій Єрмолаєв.

“Ми будемо говорити на різних мовах – Зеленський буде просити, а Європа буде вимагати безпеку і якоїсь зрозумілої корисності для Євросоюзу. В сухому залишку, я вважаю, що зустріч буде носити не тільки робочий характер, а й тактичний – жодних проривів, тим паче офіційної інформації ми не отримаємо, не рахуючи селфі”, – розповів Єрмолаєв.

Також він додав, що на зустрічі Зеленського та Меркель будуть вирішувати питання, які важливі для Німеччини.

“Зате, там будуть вирішуватись важливі для Німеччини питання – це підготовка переговорів з США  з приводу подальшої стабілізації громадської думки і економічних санкцій щодо нових стратегічних маршрутів пов’язаних з “Північним потоком-2″ і зниження ризиків пов’язаних з війною на Донбасі, яка все менше важлива та цікава Європі”, – зазначив він.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору