Ужгородка

Новини Закарпаття

Лосовський: Зустріч Зеленського з Меркель визначить майбутні геополітичні моменти по Україні

Зустріч президента Володимира Зеленського та канцлера Німеччини Ангели Меркель визначить майбутні геополітичні моменти стосовно України.

Таку думку висловив у прямому ефірі телеканалу НАШ адвокат, юрист Євгеній Лосовський.

“Поїздка Зеленського не презентована з точки зору підготовки підписання юридично значущих документів чи подій і немає заяви від МЗС. Це говорить, що поїздка президента, можливо, пов’язана з тим, що скоро буде передана влада в Німеччині і вирішується питання хто буде відповідати за направлення відносин з Україною. Тому ця поїздка є не з точки зору дипломатії, тобто заключення якихось важливих документів, а пов’язана з майбутнім менеджментом Німеччини”, – розповів Лосовський.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору