Ужгородка

Новини Закарпаття

Камельчук: Запуск “Північного потоку-2” стане провалом для Меркель

Запуск газопроводу “Північний потік-2” стане провалом для канцлера Німеччини Ангели Меркель, тому що вона підтримувала Україну, але результату немає.

Таку думку висловив у прямому ефірі телеканалу НАШ нардеп від партії “Слуга народу” Юрій Камельчук.

“Запуск “Північного потоку-2″ – це буде провал для Ангели Меркель, в першу чергу. Тому що вона була послідовною в заявах щодо підтримки України, але результату не було. ЇЇ такий мімічний жест, який можна часто помітити на її обличчі, власне говорить про те, що вона фактично нічого зробити проти цього не може, це нереально, бо надто багато зацікавлених в Німеччині в запуску цього потоку і їм байдуже на Польщу та Словаччину. Тому що саме ці дві країни, якщо зупиниться потік через Україну, вони в першу чергу постраждають, в них буде більша ціна. Більш того, я думаю, що вона чудово розуміє, що присаджує Німеччину і велику частину Європи на ще одну газову голку від Росії”, – розповів Камельчук.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору