Ужгородка

Новини Закарпаття

Зустріч Зеленського і Штайнмайєра: говорили про Донбас, коронавірус, ЄС і НАТО

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з Федеральним президентом ФРН Франком-Вальтером Штайнмаєром. Зокрема, говорили про ситуацію на Донбасі, прагнення України стати членом ЄС і НАТО, антиолігархічний законопроект та пандемію коронавірусу. 

Про це повідомляє прес-служба Офісу президента. 

Співрозмовники приділили увагу безпековій ситуації на сході України. Володимир Зеленський зазначив, що Україна робить усе можливе для мирного врегулювання на Донбасі.

Також президенти говорили про прагнення України стати членом Європейського Союзу й НАТО та про шлях реалізації цієї мети.

“Прогрес України у здійсненні реформ та здобутки в захисті спільних європейських цінностей засвідчують готовність нашої держави до повноправного приєднання до європейської та євроатлантичної спільнот”, – йдеться у повідомленні. 

Глава держави розповів Федеральному президенту Німеччини про антиолігархічний законопроект. Було зазначено, що реалізація положень цього акта разом з іншими законодавчими новаціями забезпечить розділення великого бізнесу та політики в Україні.

Водночас Штайнмаєр наголосив, що цей закон має забезпечити більше прозорості та покращить бізнес-клімат в Україні, і німецькі підприємці будуть більш зацікавлені інвестувати в Україну.

Також Зеленський поінформував німецького колегу про поточну ситуацію з пандемією коронавірусу в Україні, наголосивши на важливості подальшої практичної підтримки з боку ЄС, зокрема Німеччини, у забезпеченні вакцинами населення України.

Як НАШ повідомляв раніше, нардеп від партії “Слуга народу” Юрій Камельчук переконаний, що запуск газопроводу “Північний потік-2” стане провалом для канцлера Німеччини Ангели Меркель, тому що вона підтримувала Україну, але результату немає.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору