Ужгородка

Новини Закарпаття

Шуфрич про легалізацію медичного канабісу: Той, хто за це проголосує, – сволота і ворог України!

Народний депутат від “ОПЗЖ” Нестор Шуфрич прокоментував законопроект щодо легалізації медичного канабісу в Україні. За словами політика, ті, хто проголосують за це, – сволота та вороги України. 

Таку думку він висловив в кулуарах Верховної Ради, спілкуючись з журналістами. 

“Зараз усе перекладають на Верховну Раду України, а поплатяться за це люди, тому що контролю за вирощуванням коноплі не буде. Так хоч є якийсь контроль, кримінальна відповідальність. Фактично хочуть, щоб усі люди у відкритому доступі могли використовувати коноплю. Ми розуміємо, чим це закінчиться”, – наголосив нардеп. 

За його словами, сьогодні нема потреби у вирощуванні канабісу для виробничих необхідностей. 

“Сьогодні можна брати сировину, можна зробити це в межах держави. Держава сама в змозі забезпечити вирощування тої необхідності коноплі, яка необхідна для виробництва власних ліків. І це невелика кількість. А те, що сьогодні планується з України зробити конопляну плантацію, то я з цим не погоджуюсь. Я вважаю, що той, хто проголосує за це, – сволота та ворог України”, – підкреслив народний депутат. 

Як НАШ повідомляв раніше,  голова Української Асоціації Медичного канабісу Геннадій Шабас розповів, що в Україні дуже багато пацієнтів з різними захворюваннями використовують заборонений на території країни медичний канабіс.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору