Ужгородка

Новини Закарпаття

Бойко про зустріч Зеленського і Меркель: Президенту дали чітко зрозуміти – якщо щось підписується, воно повинно виконуватися

Президенту України Володимиру Зеленському на зустрічі з канцлером Німеччини Ангелою Меркель дали чітко зрозуміти – якщо щось підписується, воно повинно виконуватися.

Таку думку висловив співголова політичної партії “ОПЗЖ” Юрій Бойко в кулуарах Верховної Ради, трансляцію вів телеканал НАШ.

“Він (Зеленський – ред.) підписав і формулу Штайнмаєра, і прихильність мінським угодами в грудні в нормандському форматі при зустрічі. І це знайшло своє відображення в документах, в меморандумі, який був підписаний. Це треба виконувати, а не просто підписали, а потім розповідають: “Ні, вибачте, ми погарячкували, для нас це неприйнятно”. Якщо щось підписується, воно повинно виконуватися. Вчора ми побачили, що прийшов момент істини, коли йому чітко дали зрозуміти, що, дорогий мій, підписав – йди виконуй, оскільки при цьому були присутні всі”, – сказав політик.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору