Ужгородка

Новини Закарпаття

Лазарєв: Замість “Плану Маршалла” в Україні успішно реалізується план “План Моргентау”

В Україні замість “Плану Маршалла” успішно реалізовується “План Моргентау”, який був призначений для Німеччини.

Таку думку висловив у прямому ефірі телеканалу НАШ політолог Олександр Лазарєв.

“Справа в умовах, при яких “План Маршалла”, можливий був у втіленні. Чому його почали втілювати і чому США задіяли саме цей план, тому що йому передував “План Моргентау”, який , до речі, в Україні успішно втілюється. “План Моргентау” – це дуже цікавий план, він повинен був застосовуватись в Німеччині, повинен був ліквідувати там промисловий потенціал, демілітаризувати Німеччину і створити аграрну державу. Тому у нас більше схоже на “План Моргентау”, – розповів Лазарєв.

Зазначимо, що “План Маршалла” – це програма економічної допомоги європейським державам після Другої світової війни, який запропонував у 1947 році  держсекретар США Джордж Маршалл.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору