Ужгородка

Новини Закарпаття

Лазарєв: Позиція України завжди програшна, тому що у нас при владі випадкові люди

Позиція України завжди програшна, тому що при владі випадкові люди, які не відповідають тій системі, якою вони управляють.

Таку думку висловив у прямому ефірі телеканалу НАШ політолог Олександр Лазарєв.

“Коли у нас управлінці не розуміють чим вони управляють – політична, соціальна, економічна, державною системами, коли вони без відповідної підготовки сідають за стіл переговорів, на що ми можемо розраховувати? На який результат ми можемо очікувати? Нам необхідно замислитися всім, щоб у влади люди були відповідні тій системі, якою вони управляють, а не випадкові люди. Якщо ми це не змінимо, то з нами і далі будуть вести справи, виходячи тільки з своїх інтересів”, – розповів Лазарєв.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору