Ужгородка

Новини Закарпаття

Захід боїться надавати нам допомогу, тому що зараз при владі найгірші деребанщики, – Балабан

Кандидат політичних наук Ростислав Балабан заявив, що захід боїться надавати Україні допомогу, тому що зараз при владі найгірші “деребанщики”.

Своєю думкою він поділився в ефірі НАШого телеканалу 13 липня.

У 2017 році представлено “План Маршалла” для допомоги Україні.

“План Маршалла” не передбачав безоплатної допомоги. Суть плану – це запуск економіки. США ніколи не діяли в збиток собі. Вони запускали свою економіку. Американці ніде ніколи не говорили, що м не приймали учать у війні. Вони називали “ми переможці” і називали покоління після війни переможцями. Так. Америка не втрачала тих жертв, як поніс Радянський Союз. Чому у нас цього не відбувається? У нас зараз при владі деребанщики, які гірше, які були при Януковичі. Захід боїться надати допомогу. У нас за рік виведено 10 мільярдів доларів з України”, – зазначив він.

За його словами, жодна Європейська економіка цього б не витримала.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору