Ужгородка

Новини Закарпаття

Легалізувати канабіс в нашій країні, в якій і так повно проблем – це злочин, – нарколог

Законопроект про легалізацію медичного канабісу несе ризики того, що конопля буде використовуватись не в цілях лікування людей, які дійсно цього потребують.

Таку думку висловив у прямому ефірі НАШого телеканалу нарколог, психіатр Владислав Сова.

“За моїми даними, число людей, які дійсно за показаннями потребують застосування медикаментів вироблених з коноплі, невелике. Це десятки тисяч людей, у цих людей трагедія, вони дійсно потребують такі препарати. Я як лікар не проти того, щоб пацієнти отримували гідну, доступну допомогу, в тому числі і за допомогою цих препаратів, але сам законопроект несе в собі колосальні ризики того, що в Україні просто почнеться вирощування великої кількості коноплі і марихуани, і це буде продаватися скрізь, і точно не в цілях лікування людей, які цього потребують”, – розповів він.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору