Ужгородка

Новини Закарпаття

Закон про легалізацію канабісу допоможе побороти тіньовий ринок марихуани, – правознавець

Правознавець Денис Ярославський висловив думку, що легалізація канабісу в Україну допоможе перемогти тіньовий ринок марихуани.

Так він висловився в прямому ефірі на телеканалі НАШ.

“Україна може претендувати на цей ринок дуже серйозно. Зараз не йде мова про легалізацію марихуани як наркотику. Наприклад, ми ще не дійшли до рівня Амстердаму. Я переконаний, що будь-який українець перейшовши кордон Європейського Союзу ніколи собі не дозволить сісти випившим за кермо. Хоча це той самий українець”, – заявив він.

На його думку, прийняття цього рішення допоможе побороти тіньовий ринок марихуани.

“Зараз ми говоримо про те, щоб в країні був доступ хворих онкологією, які переносять гострий больовий шок, доступ до альтернативи морфію. Це доступ ми можемо купувати в іноземних компаніях. Ми так кормимо Pfizer, Moderna і всіх інших виробників вакцини своїми грошима”, – додав він.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору