Ужгородка

Новини Закарпаття

Павленко: Всю Україну засіють коноплею

Законопроект про легалізацію медичного канабісу та марихуанни несе в собі загрозу того, що з відкриттям ринку землі, в Україні все буде засіяно коноплею.

Таку думку висловив у прямому ефірі телеканалу НАШ нардеп від партії “ОПЗЖ” Юрій Павленко.

“Законопроект щодо легалізації канабісу та марихуани в медичних цілях – це красиво так називається закон і красиво його представляють МОЗ та інші лобісти виробництва канабісу в Україні. Насправді закон передбачає весь цикл від вирощування, виробництва і продажу, але на жаль, якщо ми подивимось статті закону, то ми побачимо, що там в тій концепції, яка запропонована до першого читання є дуже багато небезпечних речей”, – розповів Павленко.

Також він додав, що цей закон є небезпечним для України.

“Небезпека цього закону в тому що відкривається ринок землі  і у нас вся країна буде засіяна коноплею”, – сказав він.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору