Ужгородка

Новини Закарпаття

Дубінський: Я не буду голосувати за відставку Авакова

Позафракційний народний депутат Олександр Дубінський заявив, що не буде голосувати за відставку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова у Верховній Раді.

Про це він повідомив у прямому ефірі на телеканалі НАШ.

Темою розмови стала заява міністра внутрішніх справ Арсена Авакова про відставку з посади.

“Я не готовий оцінювати ніяких кандидатур сьогодні (на посаду голови МВС, – ред.), поки взагалі Верховна Рада не проголосувала за відставку Авакова. Якщо ця заява була написана ним під тиском або по вимозі, то зараз Рада має віддати голоси за його відставку. Я особисто голосувати за відставку Авакова не буду”, – заявив він.

За його словами, монобільшість голосує по наказу Офісу Президента.

Варто додати, що лідер фракції ВО “Батьківщина” Юлія Тимошенко також заявила, що не буде голосувати у ВР за відставку Арсена Авакова.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору