Ужгородка

Новини Закарпаття

Монастирський вперше прокоментував свою кандидатуру на посаду глави МВС

Глава комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності Денис Монастирський, якого Зеленський запропонував в якості кандидата на пост глави Міністерства внутрішніх справ, розповів “технічні нюанси” свого можливого призначення.

Про це він розповів журналістам після закритого засідання партії “Слуга народу”, трансялцію вів телеканал НАШ.

“Я розумію, на яку жертву я йду, але я зробив цей вибір і буду претендувати на цю посаду. Завтра комітет з правоохоронної діяльності розгляне заяву міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Післязавтра (15 липня. – ред.) Відбудеться голосування за відставку”, – зазначив він.

За його словами, він не знає мотивації рішення Арсена Авакова.

“Чому саме мене запропонував президент – як людини, з яким він йшов в команді, в числі перших осіб, які були заявлені як команда президента. Як керівника профільного комітету з питань правоохоронної діяльності”, – додав Монастирський.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору