Ужгородка

Новини Закарпаття

Тищенко про відставку Авакова: Із Зеленським була політична домовленість

Народний депутат від фракції “Слуга народу” Микола Тищенко заявив, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков подав у відставку через домовленість з президентом Володимиром Зеленським.

Про це він повідомив під стінами парламенту журналісту телеканалу НАШ.

“Була розмова з президентом. Президент чітко сказав, що це була домовленість політична, командна домовленість. Арсен Борисович зробив своє рішення, він написав заяву про відставку і тому у четвер (15 липня, – ред.) зал проголосує зеленою кнопкою”, – розповів він.

За його словами, Зеленський постійно наголошував на тому, що посада – це на назавжди, і щоб будь-хто не відчував себе “королем”.

“Посадовець розуміє, що президент скаже – і треба буде йти”, – додав Тищенко.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору