Ужгородка

Новини Закарпаття

Німченко до Гончаренка: Та міняйте вже свою платівку

Народний депутат від фракції “ОПЗЖ” Василь Німченко звернувся до нардепа від “Європейської солідарності Олексія Гончаренка щодо його слів про президента РФ Володимира Путіна.

Про це він сказав в прямому ефірі на телеканалі НАШ.

“Я за мир. Здається, нас завжди повертають в таку позицію, що ми постійно щось недоробили. Кажуть, що дипломатія наша заслабка. А як дипломати мають зупинити Путіна? Вони в нас гіпнотизери? Треба відправити якогось нашого дипломата, він загіпнотизує Путін і виведе війська? Проти нас веде війну конкретна країна, називається російська Федерація”, – зауважив Гончаренко.

На це Німченко відреагував на слова свого колеги коротко:

“Міняйте платівку”.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору