Ужгородка

Новини Закарпаття

В Україну хочуть запустити електроенергію з РФ – нардеп

Народний депутат від фракції “Батьківщина” Михайло Волинець заявив, що В Україну планують запустити російську та білоруську електроенергію, що підірве енергетичну безпеку держави.

Свою думку він виразив в прямому ефірі на телеканалі НАШ.

З 1 серпня в Україні можуть підвищити ціна на електроенергію для побутових споживачів.

“Зараз в Україні розвивається криза на енергоринку. На енергоринок вийшли спекулянти та рейдери, які дуже активно себе проявили. Вони скуповують електроенергію за низькими цінами від виробників електроенергії і продають її за високими цінами для населення. Проблема надзвичайно складна. Це робиться для того, щоб з 11 жовтня цього року запустити на ринок електроенергії російських та білоруських постачальників. Це підірве енергетичну безпеку держави”, – розповів він.

За його словами, з 1 серпня тарифи на електроенергію сягатиме від 1,68 до 3,40 грн.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору