Ужгородка

Новини Закарпаття

Журавський: Поїздка Зеленського в Німеччину була абсолютно провальною

Поїздка президента України Володимира Зеленського в Німеччину була провальною, тому що головні питання для України так і не вирішили.

Таку думку у прямому ефірі телеканалу НАШ висловив доктор юридичних наук Віталій Журавський.

“Поїздка Зеленського до Німеччини абсолютно провальна. Тобто “Північний потік-2″, німці сказали, що будуть далі будувати, з міністром оборони ніхто не зустрівся, тому що одразу було зрозуміло, що Німеччина не буде продавати свою зброю Україні. Бо вони жодній країні світу не продають зброю, там де є локальний конфлікт, окрім Ізраїлю, бо вони відчувають себе винним за холокост”, – розповів Журавський.

Також він додав, що потрібно виконувати Мінські угоди для того, щоб відбулася зустріч у нормандському форматі.

“Німеччина та Франція зробили велику послугу Україні – вони зупинили кровопролиття, нормандський формат допоміг. Але для того, щоб відбулася нова зустріч, потрібно показати, які ж пункти Мінських угод виконані, нічого ж не виконується”, – сказав він.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору