Ужгородка

Новини Закарпаття

Зеленський підтримав Меркель у необхідності виконання Мінських угод, – Журавський

Президент України Володимир Зеленський підтримав канцлера Німеччини Ангелу Меркель в тому, що в українське законодавство потрібно внести “формулу Штайнмаєра”.

Так висловився у прямому ефірі телеканалу НАШ доктор юридичних наук Віталій Журавський.

“На днях у Зеленського була зустріч з Меркель, була спільна пресконференція і Меркель сказала, що треба ввести “формулу Штайнмаєра” в українське законодавство. Президент на пресконференції підтримав Меркель, а “формула Штайнмаєра” – це спочатку вибори, а потім відновлення кордону з Росією”, – розповів Журавський.

Також він додав, якщо Україна проти Мінських угод, то вона могла б відкликати свій підпис.

“Якби Україна була б принципово проти Мінських домовленостей, вона могла б відкликати підпис, але цього ніхто не зробив і під комюніке підпис ніхто не відкликав, де є “формула Штайнмаєра”, – зазначив він.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору