Ужгородка

Новини Закарпаття

Журавський: З запуском “Північного потоку-2” відкрилася брехня влади про російський газ

Запуск “Північного потоку-2” – це питання Російської Федерації та Німеччини. Водночас в цій історії дуже багато відкрилося брехні, якою українців годувала минула влада та нинішня. 

Таку думку в ефірі телеканалу НАШ висловив доктор юридичних наук, професор, академік Віталій Журавський. 

“Питання газогону між Німеччиною та Росією – питання двох країн. Цей газогін не йде через Україну. В цій історії дуже багато відкрилося брехні, якою нас годували ще Порошенко, а потім Зеленський. Нам говорили, що ми відмовилися ще давно від російського газу. А Зеленський сказав: “Як же нам бути? Ми ж не можемо залишитися без російського газу”. Він розповів, що газ ми все одно отримували російський, тільки ціною +20%”, – наголосив він.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору