Ужгородка

Новини Закарпаття

В Україні з 2030 року можуть заборонити ввезення в країну дизельних і бензинових автомобілів

В Україні можуть заборонити з 2030 року ввезення до країни дизельних і бензинових автомобілів. На даний момент йде обговорення законопроекту.

Про це йдеться на сайті Міністерства інфраструктури України. 

Зазначається, що документ розроблено з метою реалізації окремих положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС та інших європейських директив, а також стимулювати використання електромобілів. Пропонується ввести поетапну заборону на ввезення та першу реєстрацію автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння, в тому числі і вироблених в Україні:

  • з 01.01.2027 – заборона на вживані автомобілі з дизельними двигунами внутрішнього згоряння;
  • з 01.01.2030 – заборона нових автомобілів з дизельними двигунами внутрішнього згоряння, а також вживаних і нових автомобілів з бензиновими двигунами внутрішнього згоряння.

Заборона не поширюватиметься на автомобілі для ЗСУ та інших військових формувань, для фермерських господарств з метою їх використання за межами автодоріг загального користування. Також заборона не поширюватиметься на машини, які отримують у спадок, і на ретро автомобілі старше 1981 року.

Як НАШ повідомляв раніше, в 15 червня в Україні почали діяти нові правила пільгового розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору