Ужгородка

Новини Закарпаття

Заборгованість шахтарям – наслідок величезної корупції в Міненерго, – Бортник

Вся заборгованість шахтарям по зарплатах – це наслідок корупції, неефективного управління і відвертого шахрайства в Міністерстві енергетики.

Таку думку висловив директор Українського інституту політики Руслан Бортнік.

“Якщо раніше, років 10 тому, були заборгованості по зарплатах шахтарів, я ще розумів, економіка була поганою для них. Ціни на енергоносії, на тарифи в Україні дуже низькі. І там були невеликі зазори, плюс корупція, неефективне управління. А тарифи зросли в 12 разів. Сьогодні я не розумію, чому той шахтар, приїжджаючи додому і сплачуючи за тепло і гарячу воду, яка зроблена на його ж вугіллі, платить в 12 разів більше, а сам не може отримати зарплату, яка тільки в кілька разів зросла у порівнянні з тим періодом”, – сказав він.

За його словами, заборгованість шахтарям – це наслідок корупції.

“Вся заборгованість шахтарям – це наслідок корупції, наслідок неефективного управління і відвертого шахрайства. При нинішньому рівні тарифів шахтарі не те, що повинні отримувати всі зарплати вчасно, вони їх повинні на три місяці вперед отримувати”, – додав Руслан Бортнік.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору