Ужгородка

Новини Закарпаття

“Слуга народу” Фріс: З такими тарифами ми отримаємо не один Майдан на осінь

Народний депутат від “Слуги народу” Ігор Фріс спрогнозував ще один Майдан вже восени через високі тарифи на електроенергію. 

Про це політик розповів в ефірі телеканалу НАШ. 

“Швидше за все, на осінь таке і відбудеться, враховуючи те, що восени, я впевнений, з такими тарифами ми отримаємо не один Майдан прямо під Верховною Радою. Сьогодні вже військові пенсіонери були, і ви бачили, як швидко вони дісталися дверей ВР. В мене ще по світлу є претензії і питання. В нас же є величезна кількість споживачів, які не мають іншого опалення, крім електричного”, – наголосив нардеп.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору