Ужгородка

Новини Закарпаття

Долженков: Зеленський повинен згадати, що він обіцяв південному сходу

Президент України Володимир Зеленський та його команда повинні згадати свої виборчі обіцянки перед народом та виконати їх.

Так висловився у прямому ефірі голова політради партії “НАШІ” Олександр Долженков.

“Я дуже надіюсь, що у чинної влади вистачить політичної волі, сміливості реалізувати ті обіцянки, які вони дали в передвиборчу кампанію і згадати про те, що вони обіцяли, в тому числі південному сходу”, – сказав Долженков.

Також він додав, що претензії Меркель до України цілком обґрунтовані.

“Можна констатувати на сьогодні, що претензії, які були пред’явлені Ангелою Меркель під час зустрічі з Володимиром Зеленським є обґрунтованими. З моменту проведення саміту в грудні 2019 року чинна влада в України не просунулась ні на один крок в реалізації політичної частини Мінських угод, хоча б в такій формальності як імплементація “формули Штайнмаєра”, – розповів він.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору