Ужгородка

Новини Закарпаття

У Меркель недружня позиція стосовно України, – Арестович

Канцлер Німеччини Ангела Меркель має досить недружню позицію стосовно України.

Таку думку висловив спікер української делегації в ТКГ Олексій Арестович в ефірі телеканалу НАШ.

“Наша версія, яка подавалася, дуже проста – спочатку кордон, а потім вибори. Наші поправки – кластери. Але Росія досі не прийняла ні німецько-французьку, ні німецько-французьку з нашими поправками”, – сказав спікер української делегації в ТКГ.

Також він зазначив, що вислови президента України Володимира Зеленського про те, що Україна підтримує ключові кластери по “Мінську” від Німеччини і Франції – чергова дипломатична фраза.

“Я думаю, що це була чергова дипломатична фраза. Меркель дуже багато зробила для України, але вона, йдучи, зайняла позицію, яка недружня нам. Це починаючи з “Північного потоку-2″ і закінчуючи тим, як вона розуміє примирення на Донбасі”, – підсумував він.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору