Ужгородка

Новини Закарпаття

Гаврилечко про схеми закупівлі вугілля зі східного кордону: До цього дотичне Міненерго

Кандидат наук з державного управління Юрій Гаврилечко заявив, що Міністерство енергетики має відношення до закупівлі вугілля зі східного кордону.

Свою думку він виразив в прямому ефірі на телеканалі НАШ 15 липня.

“Два роки тому вартість вугілля була 2800 грн за тону, а вартість кіловату із транспортуванням – гривня і п’ять копійок. Зараз вугілля коштує більш ніж на тисячу гривень дешевше, а вартість електроенергії – 1,68 грн. На 40% вугілля дешевше і відповідно на 60% електроенергія дорожче”, – розповів він.

За його словами, останні два роки Україна почала купувати вугілля зі сходу, але через “дуже специфічні схеми”.

“Важко уявити, що Міненерго до цього не дотичне. Вугілля – це не пиріжки. Їх не можливо закупити в Австралії чи просто так і доставити до України”, – додав Гаврилечко.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору