Ужгородка

Новини Закарпаття

Дубінський: Якщо відставка Авакова складеться, проголосую за Монастирського

Народний депутат Олександр Дубінський заявив, що буде голосувати проти відставки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Про це він розповів під стінами парламенту, трансляцію вів телеканал НАШ.

На питання, як буде голосувати за відставку Авакова, нардеп відповів:

“Я червоною. Я вважаю, що єдиний міністр зі всіх, хто зараз знаходиться в Кабміні. Аваков. На мій погляд, системний та послідовний. Він же сказав що моя заява про відставку буде у президента на столі. Він це виконував. Президент захотів його підписати – він підписав. Чому підписав? Я думаю, в черговий раз через якусь примху, яка найшла на нього в той момент”.

У разі, якщо ВР поголосує за відставку Авакова, Дубінський буде голосувати за Монастирського на посаду голови МВС.

“Я буду голосувати проти відставки Авакова, а далі, якщо відставка складеться, тоді вже звісно за будь-якого міністра”.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору