Ужгородка

Новини Закарпаття

В Україні дозволили людей з інвалідністю обслуговувати позачергово

В Україні дозволили обслуговувати осіб з інвалідністю позачергово. Верховна Рада ухвалила відповідний законопроект №4113 у другому читанні.

“За” проголосував 341 народний депутат. 

Зазначається, що закон надає особам з інвалідністю право позачергового обслуговування у будь-яких касах, на підприємствах, в установах та організаціях усіх форм власності та підпорядкування, які надають будь-які послуги населенню.

Водночас таке право отримали й особи, які супроводжують осіб з інвалідністю першої групи або дітей з інвалідністю.

“Особи з інвалідністю, які прямують на лікування (за наявності підтвердних документів), особи з інвалідністю першої групи та діти з інвалідністю мають право на пріоритет перед іншими особами на проходження видів контролю в пунктах пропуску через державний кордон, контрольних пунктах в’їзду на тимчасово окуповані території та виїзду з таких територій”, – сказано у законі.

Зокрема, у пунктах пропуску через держкордон для автомобільного сполучення та КПВВ на тимчасово окуповані території пріоритет може надаватися при слідуванні в пішому порядку або на легковому автомобілі, за умови відсутності в транспортному засобі, в якому прямують зазначені особи, інших осіб.

Як НАШ повідомляв раніше, Верховна рада у другому читанні схвалила законопроект №4555, який дозволить підвищити пенсії для чорнобильців. 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору