Ужгородка

Новини Закарпаття

Веніславський: Формула Штайнмаєра в чистому вигляді суперечить Мінським угодам

Народний депутат від фракції “Слуга народу”, представник президента в КСУ Федір Веніславський заявив, що формула Штайнмаєра суперечить деяким пунктам Мінських угод.

Про це він повідомив у прямому ефірі на телеканалі НАШ 15 липня.

“Треба розуміти, що Німеччина зараз перебуває у виборчому процесі. Те, що транслює пані Меркель треба екстраполювати на внутрішню політичну ситуацію в Німеччині. Меркель сподівається сподобатись своїм виборцям… Що стосується формули Штайнмаєра. Чисто юридично не можливо забезпечити проведення виборів без забезпечення безпеки. Формула Штайнмаєра в чистому вигляді суперечить іншим пунктам Мінських домовленостей”, – розповів він.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору