Ужгородка

Новини Закарпаття

Солонтай: За часів Зеленського було два реальних Кабміни – Кабмін Богдана та Єрмака

За часів президенства Володимира Зеленського було два реальних Кабміни – це Кабінет міністрів Андрія Богдана та Андрія Єрмака.

Таку думку висловив у прямому ефірі телеканалу НАШ експерт з політики Олександр Солонтай.

“На мою думку за часів Зеленського була два реальних Кабміни – це Кабмін Богдана та Єрмака. На мою думку, реальність і те, що є по факту в Конституції воно різне. В Конституції у нас прем’єр-міністри – це Гончарук і Шмигаль, але в реальності голова Офісу президента – це прем’єр-міністр”, – розповів Солонтай.

Також він додав, що потрібно зробити в уряді перезавантаження окремих місць

“В деяких місцях точно потрібні перезавантаження в уряді. Якщо подивитися з цими перезавантаженнями, то в нас насправді 35+ Кабмінів, тому що в середині Кабміні постійно ротації відбуваються, вони не є цілісною командою. Тому потрібно ставити керівників відповідальних за реформи і навколо цього вибудовувати всю політику”, – сказав він.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору