Ужгородка

Новини Закарпаття

Фонд Вадима Новинського передав Інституту Амосова кардіомонітори та засоби захисту для лікарів

Фонд Вадима Новинського сьогодні передав Національному інституту серцево-судинної хірургії ім. Амосова чотири кардіомонітор, а також засоби індивідуального захисту для медиків.

Про це повідомили в прес-службі Фонду.

За словами директора Інституту ім. Амосова Василя Лазоришинця, завдяки новому обладнанню, 1200 пацієнтів зможуть щорічного отримувати кваліфіковану допомогу у відділенні інтенсивної терапії та реанімації.

«На превеликий жаль, з 2012 року держава не виділяла гроші на придбання нового обладнання. І слава Богу, що є такі люди, як Вадим Новинський, які мають можливість допомагати пацієнтам і готові підставити плече», – сказав Василь Лазоришинець.

Він також подякував Фонду за надані засоби індивідуального захисту для лікарів. Як зазначив директор Інституту ім. Амосова, в період активної фази пандемії Інститут приймав пацієнтів з коронавірусом, а також надавав допомогу пацієнтам, у яких проявилися захворювання серцево-судинної системи як ускладнення Covid-19.

«Близько 30% людей, що перехворіли коронавірусом, мають серцеві ускладнення. Ми знаємо, що гряде четверта хвиля коронавірусу. Вона вже починається в Європі, а значить, буде і у нас. Тому антисептики і захисний одяг для лікарів, який надав нам Фонд Вадима Новинського, допоможе захистити персонал нашої лікарні. Це величезна допомога не тільки інституту, а й пацієнтам», – додав директор Інституту ім. Амосова.

Своєю чергою директор Фонду Дмитро Сергєєв зазначив, що Фонд продовжить співпрацю з Інститутом з придбання необхідного обладнання. Зокрема, зараз вивчається питання покупки для Інституту мобільного рентгена.

Як повідомлялося раніше, 19 квітня ц.р. Фонд Вадима Новинського в честь Покрова Пресвятої Богородиці передав Національному інституту серцево-судинної хірургії ім. Амосова апарат ШВЛ, а також засоби індивідуального захисту для медиків.

У 2020 році Фонд Новинського і бізнеси Смарт-Холдингу в рамках боротьби з епідемією COVID-19 направили на закупівлю спеціального медобладнання, індивідуальних засобів захисту медиків понад 100 млн грн. Кошти спрямовувались на закупівлю апаратів ШВЛ легких, засоби індивідуального захисту медперсоналу та громадян, тестів і тест-систем для оперативного виявлення захворювання. Також кошти спрямовувалися на підтримку сімей медиків, які померли від COVID і на підтримку літніх людей в регіонах присутності бізнесів Групи.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору