Ужгородка

Новини Закарпаття

Кучеренко про розкрадання на державних шахтах: Є “біле” і “сіре” вугілля, яке завозиться в Україну через Росію

В Україну вугілля, з окупованих територій, завозиться через територію Росії, і доставляють в Україну з іншого боку, наскільки ця схема законна – невідомо.

Таку думку висловив у прямому ефірі телеканалу НАШ нардеп від партії “Батьківщина” Олексій Кучеренко.

“Є таке “біле” дороге вугілля і “сіре” вугілля, яке з тих же окупованих територій, але воно проїжджає по території Росії, заїжджає в Україну з іншого боку, бо ми сьогодні імпортуємо достатньо багато вугілля з Росії і в цій ситуації вона стає російським. І наскільки ця схема законна чи незаконна достатньо важко відстежувати, але там достатньо легко відстежити порушення українського законодавства, якщо ця схема працює, то однозначно потрібно шукати зацікавлених представників Служби безпеки України, митниці, прикордонників. Вони “командою” працюють, бо там є маржа заради, якої можна працювати”, – сказав Кучеренко.

Також він додав, що з 1 серпня зросте ціна на електроенергію і якщо після цього будуть борги перед шахтарями, то це означає, що уряд точно ніколи не наведе порядок в енергетиці.

Зазначимо, що в Міненерго заявили, що на виплату зарплат шахтарям не вистачає 2,9 мільярда гривень.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору