Ужгородка

Новини Закарпаття

Аваков сім років був головною фігурою піраміди влади, що утворилася після Майдану, – Бурміч

Екс-глава Міністерства внутрішніх справ Арсен Аваков сім років був однією з головних фігур піраміди влади, яка була побудована після Майдану.

Таку думку в ефірі телеканалу НАШ висловив народний депутат від “ОПЗЖ” Анатолій Бурміч.

“Усі знають, що Арсен Борисович був більше семи років міністром. Він був однією з головних фігур тієї піраміди влади, яка була побудована після Майдану. Він, наскільки я знаю, тиждень назад не збирався нікуди йти. Щось сталося, дуже багато різних версій”, – сказав політик.

За його словами, відставка Авакова сталася через події, які недавно відбулися в Женеві та Берліні.

“Я думаю, вся біда в тих подіях, які відбулися в Женеві та Берліні. Думаю, сьогодні центр впливу зовнішнього з Вашингтона переміщається в інше місто – Лондон. І та піраміда, яка була побудована, не зовсім влаштовує так званих наших нових господарів”, – підсумував Бурміч.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору