Ужгородка

Новини Закарпаття

Лазарєв: Ми не знаємо на 100% про що говорили Путін та Байден

Під час зустрічі президента США Джо Байдена з російським президентом Володимиром Путіним, можливо, обговорювалося питання про зони впливу на Україну.

Таку думку висловив у прямому ефірі НАШого телеканалу політолог Олександр Лазарєв.

“Щодо відставки Авакова, з приводу “я втомився, я йду”, при яких обставинах Аваков може втомитися і піти? Мабуть, при можливих обставинах змін на внутрішньополітичній арені країни. Можуть бути якісь серйозні політичні рокіровки, групи впливу зовнішні чи внутрішні можуть змінюватися, можуть бути соціальні потрясіння”, – розповів Лазарєв.

Також він додав, що потрібно раціонально подивитися на ситуацію з Арсеном Аваковим.

“Якщо ми раціонально подивимось на ситуацію, то ми розуміємо, що невдоволення у суспільстві є, є невдоволення у бізнес-групах. Коли ці речі стикаються між собою, а ще якщо стикаються геополітичні обставини, а вони можуть стикатися, наприклад, ми ж не можемо на 100% сказати про що говорив Путін з Байденом. Чи було там питання України про зону впливу, можливо, зміна курсу, поглиблення в ту чи іншу сторону, ми не можемо зараз нічого говорити”, – сказав він.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору