Ужгородка

Новини Закарпаття

Василевська-Смаглюк: Восени очікується заборгованість по комуналці близько 100 млрд грн

Народний депутат від “Слуги народу” Ольга Василевська-Смаглюк прокоментувала слова нібито нардепа Микити Потураєва, що “буде ще гірше”. За її словами, восени очікується заборгованість по комуналці близько 100 млрд грн.

Про це політик розповіла в ефірі телеканалу НАШ.

“Ми маємо шалену заборгованість за житлово-комунальні послуги – близько 100 млрд грн – така ситуація очікується восени. Природа зрозуміла, але ми підтримуємо громадян субсидіями. Субсидії будуть коригуватися відповідно до нових тарифів. Тому той, хто не може заплатити, буде отримувати субсидії. Але є й інша категорія громадян, яка живе в новобудовах в центрі Києва і теж не платить”, – зазначила нардеп.

Раніше нардеп Антон Поляков оприлюднив фото з внутрішнього листування “слуг” в Раді, де нібито нардеп Микита Потураєв попереджає колег: “Ситуація погана і буде ще гірше”.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору