Ужгородка

Новини Закарпаття

Василевська-Смаглюк: Монастирський – не чужа людина для МВС

Народний депутат від фракції “Слуга народу” Ольга Василевська-Смаглюк заявила, що кандидат на посаду міністра внутрішніх справ Денис Монастирський – не чужа людина у МВС.

Свою думку вона виразила в прямому ефірі на телеканалі НАШ.

Шмигаль надіслав до Ради подання про призначення Монастирського головою МВС.

“Денис Монастирський є представником діючого і минулого керівництва МВС. Він працював і представником пана Геращенка, який зараз представляє МВС. Я думаю, що Денис Монастирський — не чужий у Міністерстві внутрішніх справ і тому керівництву, яке було останні сім років. Це дозволить мати таку спадкоємність”, – розповіла нардеп.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору