Ужгородка

Новини Закарпаття

Зеленський може використовувати потенціал Авакова, тому що у нього залишається потужний вплив, – Лукашев

Президент України Володимир Зеленський може використати потенціал екс-голови Міністерства внутрішніх справ Арсена Авакова, бо той має шалений вплив. 

Таку думку висловив народний депутат від “ОПЗЖ” Олександр Лукашев в ефірі телеканалу НАШ. 

“Я впевнений, що Арсен Борисович “не розчиниться”, і найближчим часом ми побачимо призначення його на якусь посаду. Вже з’явилась інформація стосовно того, що це буде міністерське крісло, проте більшої конкретики немає”, – сказав нардеп. 

Зокрема, як наголосив Лукашев, Зеленський може використати потенціал Авакова, бо той має шалений вплив. 

“Я вважаю, що президент Зеленський, якщо він так грамотно це організував, і вони домовилися з Аваковим про його відставку, то він використає його управлінський потенціал, мудрість, його силу політичну для того, щоб він не складав для нього загрозу. Це буде мудро з боку президента. Ми ж розуміємо, якою фігурою є Арсен Аваков”, – додав він.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору