Ужгородка

Новини Закарпаття

Київ готується до третьої хвилі COVID-19: місцева влада може ввести електронні перепустки на транспорт

У Києві почали підготовку до нової хвилі коронавірусної хвороби COVID-19. Місцева влада може повернути перепустки на громадський транспорт у разі нового локдауну, проте вони будуть електронними. 

Про це йдеться на сайті КМДА. 

Зазначається, що київська влада направить звернення до керівників підприємств та організацій критичної інфраструктури щодо складання списків працівників, які потребуватимуть цих спеціальних перепусток на транспорт.

“Для того, щоб забезпечити життєдіяльність столиці, вже найближчим часом підприємства критичної інфраструктури мають надати інформацію про необхідну кількість перепусток. Цього разу ми плануємо запровадити електронні перепустки”, – заявив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

В адміністрації міста наголосили, що таким чином влада хоче персоналізувати перепустки, щоб уникнути їх підробки і щоб ними могли скористатися тільки кияни, які працюють на підприємствах критичної інфраструктури.

Як НАШ повідомляв раніше, у Києві скасували паперові проїздні квитки в громадському транспорті, з середи, 14 липня, столиця перейшла на електронні.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору