Ужгородка

Новини Закарпаття

Жупанин: Після запуску “Північного потоку-2” Україна має отримати новий контракт щодо транзиту газу

Після запуску газопроводу “Північний потік-2” Україна має отримати компенсацію у вигляді контракту на транзит газу в Європу.

Таку думку висловив у прямому ефірі телеканалу НАШ нардеп від партії “Слуга народу”  Андрій Жупанин.

“Важливо зрозуміти, що Україна може отримати на заміну після запуску “Північного потоку-2”. Важливо те, про що говорили Байден і Меркель, що вони обоє вважають, що “Північний потік -2” не має стати інструментом для виключення України зі схем постачання газу з РФ в Європу. Також, на мою думку, Україна має отримати угоду, яка її задовільнить. Наприклад, це може бути контракт з “Газпром” на прокачку газу територією України в тих об’ємах в яких він качається зараз”, – розповів Жупанин.  

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору