Ужгородка

Новини Закарпаття

Тізенгаузен: Феномен в тому, що рейтинг Зеленського зростає, незважаючи на критику опозиції

Рейтинг президента України Володимира Зеленського зріс, незважаючи на критику опозиції.

Так висловися у прямому ефірі телеканалу НАШ політтехнолог Борис Тізенгаузен.

“Довіра до президента зросла, ось в чому феномен виходить, що наче як купа опозицій критикують Зеленського, а народ все влаштовує. Люди, які читають законопроекти, поглиблюються в них – ми не репрезентативна вибірка оцінки депутатів, а от люди на вулиці, мають свою думку, вони іноді говорять такі речі, які мені ніколи в голову не прийдуть”,- сказав політтехнолог.

Також він додав, що 90% виборців не хочуть вникати в суть законопроектів, які приймаються у Верховній Раді, бо їм це не потрібно.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору