Ужгородка

Новини Закарпаття

Рейтинг довіри українців до Ради падає, тому що люди думають, що депутати відповідальні за все, – Ткаченко

Рейтинг довіри українців до Верховної Ради падає, тому що люди думають, що народні депутати відповідальні за все.

Таку думку висловив народний депутат від “Слуги народу” Максим Ткаченко в ефірі телеканалу НАШ.

“Мені здається, падіння рейтингу … Ну, треба спочатку розуміти, серед кого це опитування проводилося. Проблема людей в тому, для них народні депутати – люди, які вирішують в країні все. Він повинен вирішити всі проблеми людей, починаючи від інвалідів та хворих дітей, закінчуючи нашою роботою, яку ми повинні займатися, – законотворчістю”, – сказав політик.

Згідно з даними “Центру Разумкова”, у 2019 році 44% українців довіряли Верховній Раді, а у 2020 році показник знизився до 28%. Зараз тільки 18% українців висловлюють свою довіру.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору