Ужгородка

Новини Закарпаття

Данілов не виключає, що Україна закуповуватиме вугілля у Білорусі, попри складну дипломатичну ситуацію

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов, відповідаючи на питання журналіста телеканалу НАШ, визнав, що в Україні існує серйозна проблема з енергетикою, зокрема відключення ТЕЦ і ТЕС через відсутність вугілля.

Трансляцію брифінгу за підсумками засідання РНБО вів телеканал НАШ.

Данілов не виключає, що Україна закуповуватиме вугілля у Білорусі, попри складну дипломатичну ситуацію між Києвом і Мінськом.

“Не турбуйтеся, все буде добре. Ми вчора в “Укренерго” з цього приводу проводили велику нараду. Не турбуйтеся, все працює. Що значить вугілля з Білорусі? У Білорусі є шахти? Ну, в Білорусі купимо, в іншої країни. Не хвилюйтеся, все повинно бути добре”, – сказав він.

За його словами, споживання електроенергії сьогодні в країні знаходиться на високому рівні через спеку і масове використання кондиціонерів, але ситуація нібито “під контролем РНБО”.

Як НАШ повідомляв раніше, нардеп від партії “Батьківщина” Олексій Кучеренко розповів, що в Україні вугілля з окупованих територій завозиться через територію Росії, і доставляють в Україну з іншого боку, наскільки ця схема законна – невідомо.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору