Ужгородка

Новини Закарпаття

Закон про легалізацію канабісу – це про бізнес та гроші, а не про медикаменти, – Разумков

Закон про легалізацію медичного канабісу стосувався в першу чергу бізнесу та грошей, а не медикаментів.

Таку думку висловив у прямому ефірі НАШого телеканалу глава Верховної Ради Дмитро Разумков.

“Цей законопроект саме дозволяв вирощувати канабіс, там була б велика кількість критики з боку Міністерства внутрішніх справ і з боку багатьох експертів. Тому що там мова йде не лише про перероблення і вироблення, а про вирощування канабісу”, – сказав Разумков.

Також він додав, що на медичному ринку України є препарати з використанням канабісу.

“На мою думку цей законопроект в першу чергу стосувався бізнесу. Надалі теоретично це також може використовуватись для того, щоб виробляти медичні засоби. Але, на жаль, я вважаю, що цей законопроект стосувався, в першу чергу грошей, а не медикаментів”, зазначив Разумков.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору