Ужгородка

Новини Закарпаття

Економіст про зустріч Байдена і Меркель: Україна залишиться транзитером газу, але в невигідних обсягах

Економічний експерт Віктор Скаршевський прокоментував зустріч президента США Джо Байдена і канцлера Німеччини Ангели Меркель, в ході чого заявив, що Україна залишиться транзитером газу, але в невигідних обсягах.

Таку думку він висловив в ефірі телеканалу НАШ.

“На цій зустрічі (Байдена і Меркель – ред.) вони підтвердили, що і так було зрозуміло – “Північний потік-2″ буде добудований. Він уже фактично добудований, він буде завантажуватися газом російським. Німеччина, яка так за це виступає, стане багатшою, стане більш впливовою в Євросоюзі, тому що вона стане найпотужнішим газовим хабом”, – сказав економіст.

За його словами, за останні два роки транзит газу через Україну скоротився вдвічі через запуск “Турецького потоку”.

“У 2019 транзит через Україну був 90 млрд кубометрів газу, зараз вже 40 млрд кубометрів. Тобто в два рази ми зменшили цей транзит. А зменшили, бо запустився “Турецький потік”. Ми за це будемо отримувати приблизно 1, 2 млрд доларів в рік до 2024 року А після можуть початися проблеми. Україна залишиться транзитною країною, це в будь-якому випадку, що б там Меркель не говорила, не обіцяла. Але ніхто не сказав, в тому числі і Меркель, про обсяги. А ці обсяги можуть бути 15 -20 млрд кубометрів”, – підсумував Скаршевський.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору