Ужгородка

Новини Закарпаття

В Україні судова влада повністю зруйнована та дискредитована, – Тандіт

В Україні судова влада повністю зруйнована та дискредитована.

Таку думку висловив у прямому ефірі НАШого телеканалу екс-радник голови СБУ Юрій Тандіт.

“В Україні проблема в тому, що судова влада повністю зруйнована. Вона настільки дискредитована, що фактично ті дії, які зараз відбуваються  навколо Конституційного Суду, вони можуть бути важливими. Важливо, щоб судді були богобоязливі”, – сказав Тандіт.

Також він додав, що в Україні має хтось контролювати суддів та їх діяльність.

“ДБР очевидно може в рамках дій, які прописані в їхньому уставі, можуть проводити якісь слідства у відношенні суддів. Має хтось контролювати суддів”, – зазначив він.

Зазначимо, ДБР відкрило справу за фактом визнання суддями Верховного Суду протиправним указу президента Зеленського щодо Тупицького.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору