Ужгородка

Новини Закарпаття

З Грузією й Молдовою нас об’єднує питання захисту своїх територій від РФ, – Тандіт

Громадський діяч, екс-радник голови СБУ Юрій Тандіт висловив думку, що Україну, Грузію та Молдову об’єднує питання захисту свої територій від Російської Федерації.

Про це він повідомив у прямому ефірі телеканалу НАШ.

Темою розмови стала учать президента Володимира Зеленського у першому саміті “Асоційованого тріо” у Грузії.

“Можу сказати, що не просто так Зеленський зараз знаходиться в Грузії. Грузія, Молдова та Україна є постраждалими: частина територій знаходиться під протекторатом Російської Федерації. Звісно, у нас є спільне лихо, спільний інтерес. Ми хочемо захиститися. Добре, що президент там. Я думаю, що ми спільно зробимо все, щоб захиститися від спільного ворогу”, – розповів він.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору