Ужгородка

Новини Закарпаття

Ємець: Зараз унікальна ситуація для партнерства з Молдовою – у нас багато спільного

Україна має унікальну можливість — вибудувати стабільні відносини з Молдовою, але ситуація з викраденням екс-судді Миколи Чауса віддаляє нас від цього.

Таку думку висловив у прямому ефірі НАШого телеканалу екс-нардеп Леонід Ємець.

“У нас зараз з Молдовою унікальна ситуація бути партнерами – у нас є спільний ворог, молоді президенти, які мають серйозну підтримку у своїх парламентах. Рука об руку маємо формувати стратегію і втілювати її в життя. Я певен, що так би і було, якби Україна в особі наших представників спецслужб не вдерлась на суверенну територію іншої держави. Навіть вдома не можна викрасти людину посеред вулиці, запхнути її в УАЗик і утарабанити кудись. А це все відбулось на чужій території з їх законами.  Молдовська сторона просто розводить руками, і не може зрозуміти чому так сталось”, –  розповів Ємець.

Також він зазначив що історія з викраденням Чауса – це була дуже серйозна підстава президенту Молдови.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору