Ужгородка

Новини Закарпаття

Журавський: Головна мета США у переговорах з Путіним – це не Україна

Основна мета переговорів президента США Джо Байдена та російського президента Володимира Путіна – це не Україна, а не дати РФ зблизитися з Китаєм.

Таку думку висловив у прямому ефірі НАШого доктор юридичних наук, професор, академік Віталій Журавський.

“Тільки обрали нового президента США – Байдена, йому належала ініціатива всупереч критиці опонентів і Трампа, зустрітися з Путіним, і зустріч відбулася з його ініціативи. Неодноразово він проводив переговори з Путіним, основна мета не Україна, а ворог №1 для Америки – це Китай, тому основна мета – це відтягнути Росію від Китаю, не дати їм зблизитися. А для українців потрібно зрозуміти, якщо ми беремо кредити, то ми їх беремо під політичні умови, які нам дуже не вигідні. Але якщо ми беремо кредити у китайців, то там жорстко націлено на економічні інтереси Китаю”, – розповів Журавський.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору